O nas

  • Firma STARPOL MEBLE, z siedzibą w Puławach i oddziałem w Białymstoku, posiada dwudziestoletnie doświadczenie w kompleksowych dostawach mebli i wyposażenia dla firm oraz do budynków instytucji i urzędów administracji publicznej. Działalność naszej firmy opiera się na wiedzy i doświadczeniu wysokiej klasy specjalistów w branży mebli biurowych i hotelowych, z wieloletnim stażem. Dzięki temu tworzymy przestrzeń do efektywnej pracy, wyposażając w meble biurowe małe, średnie i duże firmy oraz instytucje, a także obiekty hotelowe i turystyczne o różnej klasie wyposażenia. Posiadamy szeroką ofertę mebli najlepszych i tylko renomowanych polskich producentów, co pozwala nam zaproponować rozwiązania dla każdego klienta i zapewnić najwyższą jakość naszych produktów i usług.

  • Firma STARPOL MEBLE posiada także własny zakład produkcyjny, w którym produkujemy na zamówienie meble stylowe i nowoczesne we wszystkich znanych technologiach stolarskich: z litego drewna, z płyt meblowych oklejanych fornirem, z płyt MDF lakierowanych w różnym stopniu połysku, a także z płyt oklejanych laminatami HPL. Nasz produkcja to meble najlepszej jakości, o czym świadczą referencje od naszych klientów.

  • Do Państwa dyspozycji oddajemy kompetentnych i rzetelnych projektantów oraz konsultantów, a także profesjonalną ekipę montażową. Na podstawie otrzymanych planów pomieszczeń lub całego budynku oraz analizy Państwa potrzeb, opracowujemy odpowiednią aranżację wnętrza. Po konsultacjach i ostatecznej Państwa akceptacji wyspecjalizowana ekipa techniczna STARPOL MEBLE dostarcza i montuje zamówione meble, pozostawiając pomieszczenia gotowe do rozpoczęcia pracy przez Państwa pracowników.

  • W naszej ofercie mebli biurowych, znajdą Państwo systemy mebli gabinetowych, meble pracownicze i konferencyjne, meble recepcyjne oraz krzesła i fotele biurowe. Właścicielom hoteli proponujemy szeroką gamę mebli do pokoi hotelowych, sal konferencyjnych i restauracji, a także ciekawą ofertę krzeseł, foteli, kanap i sof oraz wiele propozycji zabudowy recepcji i barów. Oferujemy ponadto fotele oraz krzesła audytoryjne.

  • Całość naszej oferty zamyka szeroki asortyment mebli metalowych takich jak szafy aktowe i kartotekowe, szafy ubraniowe i bhp oraz sejfy (w tym hotelowe) i szafy pancerne. Naszym mocnym atutem są regały stacjonarne i jezdne dla bibliotek, czytelni i magazynów, które wykonujemy przy współpracy z najlepszym polskim producentem. Ofertą uzupełniającą asortyment mebli metalowych są meble warsztatowe i medyczne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i referencjami od dotychczasowych klientów.